Pn-Pt Godz. tel. 08:00-16:00

+48 504 605 666

 
 
 
 

Tanie paczki kurierskie krajowe

Jak tanio wysyłać paczki kurierskie krajowe ?

Tanie paczki kurierskie to szybkie i bezpieczne doręczenie przesyłek, paczek i różnych dokumentów w wybrane przez klienta miejsce. W obecnych czasach tanie paczki kurierskie są w zasięgu ręki każdego z nas. Dlatego też broker Express Paczkowy posiada umowę z renomowaną  firmą DPD, która świadczy usługi na terenie kraju jak i całej Europy w związku z czym możemy zaoferować Państwu bardzo korzystne stawki na paczki kurierskie zarówno na terenie Polski, jak i do większości krajów w Europie.  Korzystnym dla Państwa rozwiązaniem będzie wejść na serwis www.expresspaczkowy.pl, wypełnić formularz i zamówić tanią paczkę kurierską.

Broker usług kurierskich

Zamawiając tanią paczkę kurierską bezpośrednio u przewoźnika można otrzymać stawkę nawet trzy razy większą. Natomiast gdy złoży się zamówienie  poprzez serwis www.expresspaczkowy.pl, można zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również czas, który jest we współczesnym świecie bardzo cenny. Aby zamówić tanią paczkę kurierską możesz złożyć zamówienie poprzez stronę www.expresspaczkowy.pl, z każdego miejsca w Polsce, jak i w Europie niezależnie od pory dnia. Po złożeniu zamówienia dokonuje się płatności poprzez bezpieczne płatności Dotpay. Następnie drukowany jest list przewozowy i tania paczka kurierska zamówiona. Następnego dnia kurier przyjeżdża do Państwa i odbiera paczkę kurierską. Jest to najwygodniejsza forma z możliwych, ponieważ nie potrzeba dzwonić i ponosić dodatkowych kosztów za telefon, nie trzeba wychodzić z domu i dźwigać paczki na Pocztę, a przy okazji aby ją nadać stać w długiej kolejce i wypełniać list przewozowy ręcznie.  Oprócz tego macie Państwo możliwość monitorowania przesyłki kurierskiej na naszej stronie i pewność, że dotrze ona szybko, na czas i pod wskazany adres. 

Dlaczego wysyłanie tanich paczek jest tak popularne?

W dzisiejszych czasach, w dobie internetu i wszelkiego rodzaju usług i wirtualnych zakupów, konsumenci oczekują ekspresowego doręczenia nabytych przez nich towarów. W związku z czym rynek uslug kurierskich rozwija się w bardzo szybkim i dynamicznym tempie. Wysyłanie paczek jest w dzisiejszych czasach niezwykle proste. Przesyłkę bowiem mozna nadać bez wychodzenia z domu, w bardzo atrakcyjnej cenie,  wystarczy tylko skorzystać z Internetu. W związku z ogromnym zapotrzebowaniem na takiego rodzaju usługi wysyłanie paczek jest bardzo popularne, a w przyszłości będzie jeszcze bardziej sie rozwijało.