Pn-Pt Godz. tel. 08:00-16:00

+48 504 605 666

 
 
 
 

Polityka prywatności

§1 DANE OSOBOWE

Zleceniobiorca, jako właściciel Serwisu www.expresspaczkowy.pl, dba o bezpieczeństwo udostępnionych danych, w szczególności przed dostępem osób nieupoważnionych. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, pozycja 883), każdy Zleceniodawca ma prawo wglądu do własnych danych, prawo żądania aktualizacji oraz usunięcia danych z bazy danych Serwisu www.expresspaczkowy.pl. Zleceniodawca posiada również prawo wniesienia sprzeciwu w przypadkach określonych w przepisach tej ustawy.

§2 INFORMACJE TECHNICZNE

Podczas logowania w systemie www.exprespaczkowy.pl zbierane są dane o adresie IP, nazwa domeny, typ przeglądarki internetowej. Natomiast jeśli Zleceniodawca zamawia usługę wówczas podawany jest adres Zleceniodawcy, miejsce zamieszkania, numer telefonu i inne. Dane te nie będą w żaden sposób udostępniane podmiotom zewnętrznym (z wyjątkiem przekazania danych adresowych odpowiedniemu Przewoźnikowi). Dane powyższe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie obowiązujących przepisów prawa w razie naruszenia praw Zleceniobiorcy, próby włamania lub innego działania na jej szkodę. Zleceniodawca akceptuje przekazanie danych do firmy obsługującej transakcje płatnicze w celu uiszczenia odpowiedniej opłaty za usługi. Podanie tych danych przez Zleceniodawcę nie jest wiążące lecz jest warunkiem koniecznym do realizacji usługi. Niektóre obszary Serwisu Expresspaczkowy.pl mogą wykorzystywać cookies, czyli pliki tekstowe zapisywane na komputerze Zleceniodawcy, identyfikujące go w sposób potrzebny do umożliwienia niektórych operacji.

§3 INFORMACJE HANDLOWE

Zleceniobiorca zastrzega sobie prawo do wysyłania Zleceniodawcom niezapowiedzianych wiadomości. Zalicza się do nich informacje odnoszące się bezpośrednio do funkcjonowania Serwisu Expresspaczkowy.pl, bądź też np. życzenia, informacje o nowych wiadomościach, komunikaty systemu. Każdy Zleceniodawca ma prawo zastrzec, że nie chce otrzymywać informacji od Serwisu. Wszelkie treści reklamowe związane z działalnością komercyjną Zleceniobiorcy i jego kontrahentów mogą być przesyłane Użytkownikom wyłącznie za ich zgodą, zgodnie z treścią art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002, Nr 144, poz. 1204, z późn. zm.).

§4 ZABLOKOWANIE KONTA

1.Zleceniobiorca ma prawo do usunięcia lub zablokowania konta zarejestrowanego Zleceniodawcy bez podania przyczyny.

2. Wszystkie zamówienia złożone poprzez użycie adresu email oraz hasła Zleceniodawcy, traktuje się jak złożone przez Zleceniodawcę.

§5 KONTAKT Z NAMI

Wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące Regulaminu, Polityki Ochrony Prywatności oraz korzystania z Serwisu Expresspaczkowy.pl prosimy kierować poprzez formularz kontaktowy zawarty w zakładce kontakt.