Pn-Pt Godz. tel. 08:00-16:00

+48 504 605 666

 
 
 
 

Przesyłki kurierskie, paczki kurierskie, firma kurierska, wysyłanie paczek

 

 

Witamy w naszym serwisie expresspaczkowy.pl 

www.expresspaczkowy.pl to platforma obsługująca przesyłki kurierskie. Nasz serwis www.expresspaczkowy.pl posiada umowę z renomowaną firmą kurierską, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu bardzo dobre stawki na tanie paczki kurierskie zarówno na terenie Polski, jak i na całym świecie. Posiadamy szeroki wachlarz usług transportowych, dzięki czemu jesteśmy konkurencyjni wśród innych firm kurierskich. Bardzo dobrze rozplanowana logistyka dostaw sprawia, że doręczamy paczki szybko, tanio i bezpiecznie. Nasz serwis świadczy również usługi zagraniczne, które wykonywane są najczęściej na terenie Europy do niemalże wszystkich krajów tegoż kontynentu. Nasza firma kurierska dostarcza koperty, paczki o różnej wadze i gabarytach, jak również transportujemy palety. Z myślą o naszych klientach wprowadziliśmy na naszej stronie aplikację w  zakładce "start ", która daje możliwość wstępnej wyceny przesyłki, wystarczy tylko wprowadzić wymiary i wagę paczki. Dzięki takiemu udogodnieniu jesteśmy w stanie działać szybciej i sprawniej niż inne firmy kurierskie. W standardzie usług oferujemy dostawy ekspresowe na następny dzień, ponadto  dla Państwa  dyspozycji stworzyliśmy aplikację monitorowania przesyłki kurierskiej na naszej stronie.

Wysłanie paczki jeszcze nigdy nie było tak proste 

 W celu wysłania paczki wymagana jest tylko drukarka i dostęp do internetu. Aby wysłać paczkę należy w bardzo prosty sposób złożyć zamówienie na naszym portalu internetowym, wystarczy tylko wypełnić formularz zgłoszeniowy "nadaj przesyłkę", w którym należy wypełnić niezbędne dane i dokonać opłaty za paczkę on-line. Następnie system wyśle Państwu gotowy list przewozowy i zamówi kuriera po odbiór przesyłki. Kurier odbierze przesyłkę następnego dnia z pod wskazanego adresu. Paczka wysłana przez nasz serwis: www.expresspaczkowy.pl dociera do wszystkich miejsc w Anglii w ciągu 3-4 dni roboczych, niezależnie od położenia, czy wielkości miasta. Natomiast paczki krajowe dostarczane są następny dnia roboczego od złożenia zamówienia. Expresspaczkowy.pl oferuje wysłanie paczki do Anglii za atrakcyjną cenę 110 zł za paczkę do 31,5 kg. Natomiast bezpośrednio u przewoźnika zapłacilibyście Państwo kilkakrotnie więcej. Natomiast paczka krajowa do 31,50 kg kosztuje 19,99.  

Zamawiając przesyłkę kurierską poprzez nasz serwis www.expresspaczkowy.pl oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale również czas, który jest we współczesnym świecie bardzo cenny.